PENCERE TİPİ ALARM BEAM DEDEKTÖR KULLANMANIN YARARLARI

PENCERE TİPİ ALARM BEAM DEDEKTÖR KULLANMANIN YARARLARI

        

PENCERE TİPİ BEAM DEDEKTÖR KULLANMANIN YARARLARI

Pencere ve kapi dislarina montaj olanağı sağlayan dedektörlerdir, Alıcılara dik ve çapraz infrared ışınlar gönderir ve bu ışınlar kesildiginde alıcı alarm sinyali verir. Aluminyum gövde günes ışınlarından iyi derecede korunur ve tüm iklim sartlarına uygulanabilme imkanı sağlar..

 

 Mikro işlemci devre kontrolu
– Mikro islemci tarafindan yönetilen elektronik filtreleme sayesinde günes ışınlarından etkilenmeyen teknolojik tasarım.

Her boy ve ışın ebatında üretim olanağı.

Infrared ışın bariyeri, fabrika, is merkezi, otel, hastane, site, ev veya özel villa gibi yapıların çevre güvenliğini sağlama imkanı veren süper teknolojik bir üründür. Dışarıdan korunacak alana istenmeyen bütün geçiş ihlallerini  baslangiç asamasinda haber verir. Bölgede veya mekanda kullanılan diger elektronik sistemlere kolayca entegre olabilir.

İnsanlarin evde oldukları zamanlardaki soygun girisimlerinde büyük bir artis oldugu görülmektedir. Soygun yapanlarin evdeki alarm sistemlerinin ev halki evdeyken kurulmadığını düşünmeleri onlara cesaret ve avantaj sağlamaktadır.Beam dedektörler sahip oldukları üstün özellikler sayesinde ev halkının can, mal ve sevdiklerini koruma olanağı sağlamaktadır. Bu üstün özellikler sayesinde günümüzde beam dedektörler her alanda giderek kullanılmaya başlanmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri pazarında hakettiği konuma gelmektedir.


Alarm sistemleri manyetik kontaklar,hareket dedektörleri gibi ürünlerden olusmaktadır.Bunlar tüm kapi ve pencerelerin kapatilmasini zorunlu kılar. Ayrica en yaygin olarak kullanilan hareket dedektörleri ise yasanilan ortamlarda devreye alınamaz.Alınamadığı içinde siz evdeyken güvenlik sisteminiz devre dışı bırakılmak zorunda kalıyor.

 

Alarm Beam bariyeri bu olumsuz kosullari ortadan kaldiran,pencerelere ve kapilara içeriden veya dışarıdan uygulanabilen, uygun fiyatlı çözümlerdir. Bu sistemler sayesinde siz evdeykende alarm sisteminizi  kurabilecek, güvenliğinizi hiçbir zaman arka plana atmamış olacaksınız.

Alarm Beam dedektör

ler; kapı ve pencerelerin her iki tarafına yerleştirilen alıcı ve vericiler sayesinde birbirlerine hiç bitmeyen ışınlar göndermektedir. Bu ışınlardan ikisi aynı anda kesildiğinde alarm devreye girer. Kuş ve evcil hayvan hareketlerini kısıtlayamacağımız için, onların geçişi sadece 1 ışını kesebileceği için alarm sisteminde hatalı uyarılara izin vermez. Sizde evinizde güvende olmanın verdiği huzuru yaşamanın tadını çıkarırsınız.